koni      Masáže

 
pomeranc

Anticelulitová masáž

 

Celulitida vzniká při nesprávné činnosti lymfatického a krevního oběhu.V důsledku toho tělo zadržuje toxiny. Toxiny jsou dobře rozpustné v tucích, a proto se automaticky usazují v tukové tkáni,kde způsobují deformaci tukových buněk. Ty jsou v takto deformované podobě velmi těžko „ spalitelné“. Celulita tedy není nadbytek  tukových buněk, ale neschopnost našeho organismu tuky spalovat.

Pomocí této masáže se deformované tukové „hrudky“ rozruší a tělo je může dále zpracovat a vyloučit z těla ven. Děje se tak díky hloubkovému promasírování problémových částí těla (stehna,hýždě).


Ozon, látka obsažená ve speciálním masážním krému, má výrazně stimulační účinek na všechny buňky lidského organismu. Z mnoha účinků, které má, nás zajímá zejména jeho účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulity, vyhlazení strií a prokrvení drobných žilek, kožních erozí a vypínání kůže, dále jeho účinek na stimulaci metabolismu v organismu, regenerační a relaxační. 

Kontraindikace :
křečové žíly
těhotenství
horečnaté stavy
nádorová onemocnění
kožní vyrážky
infekční a bakteriální onemocnění 

V poslední době výzkumy zjistily, že celulitou trpí velká část populace. Je způsobena tukovými buňkami, které při svém nárůstu utlačují lymfatické a krevní cévy, následně je pozastaven odtok lymfy a dochází k otokům. Jestliže krev a lymfa v těle špatně proudí, nemůže být odbouráván tuk, pak dochází ke kornatění cévek a tím k tzv. pomerančové kůži.

Celulita se nejvíce objevuje na stehnech, hýždích, bocích, někdy i pažích, u mužů na stranách trupu.

Anticelulitová masáž není lymfatickou masáží.
- stimuluje hluboké krevní a lymfatické řečiště
- kompresi a následné uvolňování kapilár a svalů zlepšuje vstřebávání tuků
- stimuluje hluboké i povrchové kapiláry a svaly
- dochází k regeneraci a relaxaci
- vyhlazuje kůži a podkoží
- rozrušuje tukové buňky a polštářky, rozrušuje strie, prasklinky a celulitu

Jemná ozónová masáž a vtírání aktivního ozónu napomáhá:

Tlakový zábal:

Tuto masáž můžete využít i jednorázově, pokud máte po namáhavém dni těžké nebo oteklé nohy. Skvěle jim uleví od bolesti a odlehčí je.


Pokud ovšem chceme dosáhnout výraznějšího a trvalejšího efektu s úbytkem několika centimetrů na problémových partiích, ideální je minimálně 10 procedur za sebou ve dvou až třídenních odstupech